Obraz niedostępny
Obraz niedostępny
Żądanie jest przetwarzane.
MarketingLeftColumn1Ads
MarketingLeftColumn2Ads
MarketingLeftColumn3Ads
MarketingLeftColumn4Ads
MarketingLeftColumn5Ads
MarketingLeftColumn6Ads
MarketingLeftColumn7Ads
MarketingLeftColumn8Ads
Kategorie
  0 Twój koszyk

  O firmie

  Firma FOTOJOKER działa na polskim rynku fotograficznym od 1995 roku i obecnie liczy już blisko 65 placówek handlowych na terenie całego kraju. Nasze salony wyróżniają się ciekawą ofertą towarową obejmującą najnowsze produkty fotografii cyfrowej, wszechstronnym zakresem usług fotograficznych oraz profesjonalnym podejściem do klientów. Działamy w oparciu o samodzielne salony umiejscowione w atrakcyjnych lokalizacjach handlowych m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, łodzi, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Gliwicach, Bydgoszczy, Gdyni.

  Jesteśmy we wszystkich dużych centrach handlowych oraz sieciach supermarketów m.in. w AUCHAN, CARREFOUR, HYPERNOVA, KAUFLAND, M1, Billa, TESCO itp.

  Oferujemy szeroki, specjalnie dobrany i sprawdzony asortyment towarów ze wszystkich wiodących firm oferujących produkty tej branży , takich jak CANON, NIKON, SONY, PANASONIC itp. Wszystko to po bardzo konkurencyjnych cenach. Ponadto, jako największa sieć handlowa na rynku fotograficznym, jesteśmy liderem we wdrażaniu nowych technologii w usługach fotograficznych. Oferujemy najszerszy zakres usług fotografii cyfrowej, realizowanych w oparciu o najnowsze technologie. Ponadto realizujemy usługi fotograficzne przez Internet (Online Photo Service). Umożliwiają one zamówienie zdjęć w domu i ich odbiór przesyłką pocztową lub w naszym salonie.

  MarketingRightColumn1Ads
  MarketingRightColumn2Ads
  MarketingRightColumn3Ads
  MarketingRightColumn4Ads
  MarketingRightColumn5Ads
  MarketingRightColumn6Ads
  MarketingRightColumn7Ads
  MarketingRightColumn8Ads