Obraz niedostępny
Obraz niedostępny
Żądanie jest przetwarzane.
MarketingLeftColumn1Ads
MarketingLeftColumn2Ads
MarketingLeftColumn3Ads
MarketingLeftColumn4Ads
MarketingLeftColumn5Ads
MarketingLeftColumn6Ads
MarketingLeftColumn7Ads
MarketingLeftColumn8Ads
USŁUGI FOTOGRAFICZNE

CEWE FOTOKSIĄŻKA


CEWE FOTOKALENDARZE


CEWE ZDJĘCIA


CEWE FOTOOBRAZY


CEWE FOTOKARTKI


CEWE FOTOPREZENTY

Kubek panoramiczny
Kubek do Latte (mały)
Kubek z kolorowym wnętrzem
Kubek porcelanowy
Kubek magiczny
Kufel do piwa
więcej

Karty do gry 55 szt.
Gra Foto Memo
Maskotka miś
Puzzle 20x30 cm
Puzzle 30x45 cm
więcej

Notatnik
Blok szkolny
Podkładka pod myszkę
Pudełko śniadaniowe
Fotonaklejki

CEWE FOTOPREZENTY

Wizytówki
Kryształowy stojak na długopisy
Zdjęcie w krysztale
więcej

Zdjęcie w krysztale
Skarbonka panoramiczna
Duży szklany zegar
Szyld na drzwi
Kula szklana z płatkami śniegu
Kula szklana z sercami
Podkładka śniadaniowa
Poduszka z pełnym nadrukiem
Poduszka w kształcie serca
T- shirt
Mała torba na ramię
Duża torba na ramię
Torba na zakupy

OKAZJE


O firmie

CEWE FOTOJOKER, będąc częścią międzynarodowego koncernu CEWE Stiftung & Co., istnieje na polskim rynku fotograficznym nieprzerwanie od 1995 roku. CEWE FOTOJOKER to obecnie 49 specjalistycznych salonów fotograficznych na terenie całej Polski.

 

Salony CEWE FOTOJOKER znajdziesz między innymi w wielu największych galeriach handlowych (np. C.H. Magnolia i Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Galeria Krakowska w Krakowie, C.H. Arkadia w Warszawie, Posnania w Poznaniu, Galeria Bałtycka w Gdańsku i nie tylko). CEWE FOTOJOKER to także sklep internetowy, który działa od 2004 roku. Sieć salonów CEWE FOTOJOKER wyróżnia ciekawa oferta, obejmująca najnowsze produkty fotografii cyfrowej i wszechstronny zakres usług fotograficznych oraz liczne eventy, testy sprzętów i warsztaty.

 

CEWE FOTOJOKER jest także miejscem, gdzie można zamówić najchętniej kupowaną fotoksiążkę w Europie (ponad 50 milionów zakupionych egzemplarzy).

 

Oprócz tego CEWE FOTOJOKER proponuje także różnego formatu fotoobrazy – stworzone z własnych zdjęć, które można umieścić np. na płótnie, na drewnie, na akrylu, na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Na podobnej zasadzie działają też CEWE FOTOKALENDARZE, ale te zawsze są na papierze, lecz także w różnych formatach i wielu szablonach.

 

W sumie CEWE FOTOJOKER oferuje ponad 120 odmian fotoprezentów – od kubków ze zdjęciem, przez zeszyty, koszulki i zabawki, po np. puzzle czy zegary na ścianę z własnym zdjęciem.

 

CEWE FOTOJOKER hołduje fotografii drukowanej, więc oprócz możliwości zamawiania dowolnej ilości odbitek, można też korzystać z automatów do zdjęć natychmiastowych – wystarczy podpiąć smartfon i wydrukować fotografię samodzielnie, na miejscu i w mniej niż minutę w tzw. Fotokiosku.

 

CEWE FOTOJOKER oferuje szeroki zakres usług fotograficznych, realizowanych w oparciu o najnowsze technologie. Znajdziesz tu specjalnie dobrany i sprawdzony asortyment wszystkich wiodących w branży foto firm (CANON, OLYMPUS, FUJIFILM, NIKON, SONY, PANASONIC, QUADRALITE itd).

 

Sprzęt w CEWE FOTOJOKER zakupisz stacjonarnie lub przez Internet (e-fotojoker) natomiast usługi fotograficzne i fotoprodukty zamówisz serwis Fotojoker.pl. Zamawiaj z dostawą do domu lub odbierz w naszych punktach stacjonarnych.

Pomagamy naszym klientom robić lepsze zdjęcia, a w skład naszego zespołu wchodzą ludzie, których pasją jest fotografia i znają się na swojej pracy. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą czy dopiero zaczynasz przygodę z fotografią, chętnie z Tobą porozmawiamy i zaproponujemy coś ciekawego. Przecież łączy nas miłość do fotografii i cenimy wspomnienia, które może zachować na dłużej tylko w obiektywie aparatu.

 

 

Compliance

CEWE FOTOJOKER prowadzi swoją działalność w zgodzie prawami krajowymi i międzynarodowymi. Stosujemy się również do ogólnie przyjętych zasad etycznych i działamy w sposób odpowiedzialny, strategiczny, inteligentny i oszczędny. Kultura naszej firmy odznacza się poszanowaniem jednostki i lojalnym partnerstwem. Jakość usług i produktów gwarantują profesjonalni, zmotywowani pracownicy, którzy swoje zadania wykonują w zgodzie z wartościami wyznawanymi przez firmę CEWE FOTOJOKER. To z kolei oznacza rzetelność, innowacyjność i wydajność. Uczciwe są również nasze relacje z partnerami biznesowymi i klientami. Doceniamy Wasze zaufanie i odwdzięczamy się najwyższą jakością usług oraz produktów.

 

MarketingRightColumn1Ads
MarketingRightColumn2Ads
MarketingRightColumn3Ads
MarketingRightColumn4Ads
MarketingRightColumn5Ads
MarketingRightColumn6Ads
MarketingRightColumn7Ads
MarketingRightColumn8Ads