Obraz niedostępny
Obraz niedostępny
Żądanie jest przetwarzane.
MarketingLeftColumn1Ads
MarketingLeftColumn2Ads
MarketingLeftColumn3Ads
MarketingLeftColumn4Ads
MarketingLeftColumn5Ads
MarketingLeftColumn6Ads
MarketingLeftColumn7Ads
MarketingLeftColumn8Ads
Kategorie
  0 Twój koszyk

  Polityka prywatności

  Podane przez Ciebie podczas rejestracji dane są wykorzystywane jedynie na użytek wewnętrzny Sklepu e-fotojoker.pl  w celach identyfikacyjnych, niezbędnych do zrealizowania zamówienia, i nie będą udostępniane stronom trzecim w żadnych celach marketingowych. Jeżeli zgodziłeś się na otrzymywanie materiałów marketingowych, możesz mieć pewność, że oznacza to, iż raz na jakiś czas możesz otrzymać biuletyn z informacjami o nowościach w ofercie sklepu. Biuletym ten jest w całości tworzony i rozsyłany przez obsługę sklepu e-fotojoker.pl - do tego celu nie są wykorzystywane żadne podmioty zewnętrzne.

  Będąc skierowanym do naszego sklepu ze strony Ceneo.pl lub innej należącej do Grupy Allegro, a następnie dokonując zakupów w naszym sklepie masz możliwość podzielenia się z innymi Użytkownikami swoją opinią na temat zakupu na stronach serwisu Ceneo.pl. Aby Ci to ułatwić, po sfinalizowaniu transakcji otrzymasz zaproszenie do wystawienia opinii. W tym celu, każdy Użytkownik korzystający z naszego serwisu za pośrednictwem serwisów Grupy Allegro wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep e-fotojoker.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., swoich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie ( zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

  Ochrona Twoich danych jest dla nas najważniejszym priorytetem i możesz mieć pewność, że nie trafią one w niepowołane ręce.

  MarketingRightColumn1Ads
  MarketingRightColumn2Ads
  MarketingRightColumn3Ads
  MarketingRightColumn4Ads
  MarketingRightColumn5Ads
  MarketingRightColumn6Ads
  MarketingRightColumn7Ads
  MarketingRightColumn8Ads